Microblading Kas Tasarım

Kaş Tasarımı

Yüzün ortaya çıkmasını sağlayan kaşlar, oldukça önemlidir. Şekli bozuk olan kaşlar yüz güzelliğinin kapatılmasına neden olur.  Bu yüzden dolayıdır ki yüz hatlarına uygun bir kaşa sahip olmanız gerekir. İşte tam da bu noktada güzellik merkezimiz devreye girmektedir. Yüz şeklinize en uygun olan kaş tasarımını gerçekleştirmektedir. Kaş tasarımı sayesinde artık olumsuz bir ifadeyi daha olumlu hale dönüştürmeye de başlamış olursunuz. Yüz şeklinize orantılı olarak kaş tasarımı yapmaktayız. Yüzünüze hangi kaş modeli daha iyi gider ilk olarak onu ayarlıyoruz. Daha sonrasında belirlenen kaş modelinize göre kaş tasarımı gerçekleşmektedir.

Kısa süre içerisinde kaşlarınıza uygulanan kaş tasarımı sayesinde gizlenen güzelliğinizi ortaya çıkarmanız zor olmayacak. Günümüz koşullarında bakıldığı zaman artık popüler olan uygulamalar arasında yerini almaktadır. Her kadın artık daha güzel görünmek adına kaş tasarımı çalışmalarından yararlanmaya başlamaktadır. Kaşlarınız tamamen doğal bir güzellik içerisinde olacaktır. Tamamen kendi kaşınız gibi duracak ve kimse tasarım olduğunu anlamayacak. Bu konuda oldukça profesyonel olan bir kadroyla çalışmaktayız.

Kaş tasarımı konusunda uzman olan kadromuzdan istediğiniz zaman dilimi içerisinde hizmet almanız mümkündür. Kaş tasarımı ile yüz hatlarınız daha da güzel bir şekilde ortaya çıkıyor. Kaş tasarımı konusunda işin ehli olan uzman kadromuzdan uygun fiyatlı bir şekilde hizmet almanız mümkün olacak. Yüzünüzün yansıtmış olduğu ifadeye en yakın şekilde bir tasarım için Funda Barlık ekibimize başvurabilirsiniz.

Call Now ButtonHızlı Arama
× Whatsapp İletişime Geç