Bakırköy İpek Kirpik

Bakırköy İpek Kirpik 

Göz makyajı yaptığımız anlarda en önemli noktaların başında kuşkusuz ki kirpiklerimiz gelmektedir. Bazen genetik bazen de çeşitli makyaj uygulamalarından ötürü kirpik yapımızdan memnun olmayabiliriz. Aşırı seyrek kirpikler yâda oldukça zayıf ve ince telli yapıya sahip kirpikler,  istemediğimiz bir göz yapısının oluşmasına neden olmaktadır.

Daha vurgulu ve anlamlı bakan gözlere sahip olmak için Funda Barlak İpek Kirpik tasarım hizmeti almak büyük bir öneme sahiptir. İstanbul İpek Kirpik hizmetimiz ile sizlerde hayal ettiğiniz anlamlı kirpiklere kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Daha sık bir yapıya sahip olan ipek kirpikler, oldukça sık görünümlü, bir o kadar uzun ve etkileyici gözlere sahip olmanızı sağlamaktadır. Sadece birkaç saat içerisinde İstanbul İpek Kirpik olarak yepyeni bir kirpik yapısına sahip olmanızı sağlıyoruz. Kendi kirpiklerinizin üzerine büyük bir titizlik ile yapıştırdığımız ipek kirpik telleri ile doğal görünümlü dolgun kirpiklere sahip olabiliyorsunuz. Protez Kirpik olarak da bilinen bu uygulama öncesinde; göz makyajınız tamamen temizlenmektedir.

Bakırköy İpek Kirpik olarak yaklaşık 1,5 saatlik bir sürecin sonunda sizleri hayal ettiğiniz kirpiklere kavuşturuyoruz. 3 aylık bir periyodu kapsayan süreçte, ipek kirpikleri sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. 3 ayın sonunda dilerseniz aynı uygulamadan tekrar tekrar yararlanabilirsiniz. İpek kirpik yaptırdıktan sonra gözlerinizi ovuşturmaktan, sık sık su ile temasından yüz üstü uyuma şeklinden uzak kalmanız gerekmektedir. İstanbul İpek Kirpik merkezimizde 4 haftalık periyotlarda ipek kirpiklerinize bakım uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz. İpek kirpikleriniz bu sayede daha uzun süre kalabilmektedir.

Bir cevap yazın

Call Now ButtonHızlı Arama
× Whatsapp İletişime Geç